1/4
פרוייקטים מיוחדים
הדפסות על קשיחים

הטכנולוגיה שלנו

הדפסה על חומרים קשיחים - מדפסת מדגם FB500 של חברת HP, המסוגלת להדפיס בפורמט רחב של עד 1.60מ' על גבי חומרים קשיחים כגון: עץ, זכוכית, אבן, מתכות שונות, סיבונד, פרספקס וכדומה. כמו כן ניתן להדפיס על חומרים נוספים כגון קנבס, PVC, שמשוניות ועוד...

המדפסת משלבת טכנולוגיית ייבוש UV ידידותית לסביבה, בעלת 6 צבעים שביניהם צבע לבן ומספקת איכויות הדפסה של עד רזולוציה 1200x600 dpi.

 

הדפסות חוץ - מדפסת מדגם HP Latex 360, המסוגלת להדפיס בפורמט רחב של עד 1.60מ' על גבי מדבקות ויניל אטומות או שקופות, קנבסים ושמשוניות ובדים,

מדפיסה עם 7 צבעים ובעלת עמידות גבוהה מאוד לתנאי חוץ.

 

הדפסות פנים - זוג מדפסות מדגם JV4-140/160 של חברת Mimaki, המסוגלות להדפיס בפורמט רחב של עד 1.60מ' על גבי ניירות פוטו איכותיים. מדפסת זו פועלת בטכנולוגיה המתאימה להדפסות פנים.

 

חיתוך צורני - פלוטר חותך מדגם CG-130, המסוגל להזין מדבקות ויניל עד לרוחב 1.30מ' ולבצע חיתוך צורני מפורט ומדוייק של שרטוטים גרפיים על גבי החומר.

לצפייה בסרטון חיתוך צורני

 

מכונת למינציה - כל העבודות המודפסות (פרט להדפסות על קשיחים וקנבסים) עוברות ציפוי למינציה, בהתאם לאופי הגרפיקה ולדרישת הלקוח. מטרת לשמור על העבודה לאורך שנים. בסטודיו פישר קיימות מגוון למינציות: למינציה מט, למינציה מבריקה, UV, Deep Crystal, למינציה דמוי קנבס ועוד.